Неділя, 02.02.2025, 19:53

Географічний портал

Меню сайта
Категорії каталогу
Відпочинок. Турція. [9]
Відпочинок. Болгарія. [0]
Відпочинок. Бразилія.. [2]
Відпочинок. Італія. [5]
Відпочинок. Іспанія. [1]
Відпочинок. Греція. [12]
Відпочинок. Хорватія. [10]
Відпочинок. Чорногорія. [4]
Відпочинок. Чехія. [2]
Відпочинок. Кіпр. [6]
Відпочинок. Франція. [1]
Відпочинок. Україна. [1]
Відпочинок. Ізраїль. [1]
Відпочинок. Китай. [0]
Відпочинок. Німеччина. [1]
Відпочинок. Португалія. [1]
Відпочинок. Таїланд. [1]
Відпочинок. ОАЕ. [0]
Відпочинок. Куба. [0]
Відпочинок. Мальдіви. [0]
Відпочинок. Марокко. [1]
Відпочинок. Угорщина. [0]
Відпочинок. В'єтнам. [0]
Відпочинок. Австрія. [0]
Відпочинок. Індія. [0]
Відпочинок. Мальта. [1]
Відпочинок. Польща. [1]
Відпочинок. Австралія. [1]
Відпочинок. Карпати. [1]
Відпочинок. Швеція [0]
Відпочинок. Словаччина. [1]
Відпочинок. Росія [3]
Відпочинок. Єгипет. [1]
Форма входа

Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 4001

Каталог статей

Головна » Статті » Відпочинок. Туризм. » Відпочинок. Німеччина.[ Додати статтю ]

Німеччина. Цікаві факти й статистика

У Німеччині проживають 6,7 мільйонів іноземців, 700 000 з них - уже так давно, що досяглися пенсійного віку. В останні три роки більше 400 000 іноземців заявили про своє бажання прийняти німецьке громадянство.
Згідно із законом, кандидат у громадяни Німеччини повинен відповідати низці вимог. ЗОКРЕМА , претендент повинен прожити в Німеччині не менше восьми років на легальній основі, довести свою матеріальну заможність і достатнє знання німецької мови.
Крім того, згідно із законом про громадянство, той, хто подає заяву, повинен визнавати головні принципи конституції Німеччини засновані на свободі й демократії. Однак у законі не прописана процедура визначення готовності до інтеграції в життя країни. Який ступінь інтеграції повинне вимагати німецьке суспільство від іноземних громадян? І що власне містить у собі поняття "німецький підданий"? У суспільстві й у законодавстві відчутно бракує ясних і точних вимог до кандидатів у громадяни Німеччини у цьому напрямку. Тому кожна федеральна земля керується власними уявленнями й процедурою. У деяких землях досить письмового визнання конституції й пред'явлення наявності страховки. В інших же необхідно додатково відповісти на запитання про державний устрій.
Як правило, одержання німецького паспорта означає для багатьох іноземців не що інше, як остаточну легалізацію свого перебування в Німеччині. Це не має нічого спільного з бажанням стати справжнім громадянином країни, що приютила, і готовністю до інтеграції. Цілі міські квартали перетворилися в іноземні громади й тільки їх назви ще видають приналежність до Німеччини. Емігранти тут говорять на своїй рідній мові, слухають музику й дивляться програми своєї батьківщини, скуповлюються в магазинах співвітчизників, виховують дітей у відповідності зі своїми нормами й традиціями. Не дивно, що іноземці з подібним підходом назавжди залишаються виключеними з життя Німецького співтовариства. Майже 20 відсотків іноземців, що живуть у Німеччині, закінчують школу без одержання атестата, 40 відсоткам вдається закінчити лише восьмирічу.
У Берліні майже 60 відсотків дітей з іноземних родин потребують мовних курсів, 25 відсотків дошкільнят недостатньо володіють німецькою мовою для вступу в школу. Відповідно високий рівень безробіття серед іноземців, він уже досягнув 25,9 відсотків, - це у два рази вище, ніж у цілому по країні.
Міністр внутрішніх справ Вольфганг Шойбле виступає за введення повсюдно загальних правил для прийняття в громадяни Німеччини. Він планує вимагати від іноземців більшої готовності інтегруватися в німецьке суспільство. Він вимагає, щоб іноземці ще до подачі заяви проробили певну роботу з інтеграції, що означає достатнє оволодіння німецькою мовою й прийняття західних цінностей і норм.
P.S. Підсумком недавньої зустрічі представників федеральних земель стало прийняття загальної для всіх процедури прийняття в громадяни Німеччини. 


Джерело:
Категория: Відпочинок. Німеччина. | Добавил: SanSeich (07.11.2008) | Автор:
Просмотров: 6063 | Комментарии: 0