Під час таких турів гості можуть розраховувати на кілька годин у компанії з будь-якими мешканцями водної стихії: від дельфінів до каракатиць і великих білих акул. До речі, відпочиваючи на палубі після такої пригоди, можна насолодитися обідом з морепродуктів. Правда, дехто з мандрівників стверджує, що меню, можливо, складалося для тих, чиє занурення пройшло не занадто вдало й залишилося лише бажання помститися агресивним мешканцям підводного світу.
Беручи до уваги нові віяння туристичної індустрії, Порт- Лінкольн відкрив подібний атракціон на тунцевій фермі. Тут це стало одним зі способів знайомства гостей з підводними визначний пам'ятками й місцевою аквакультурою.
У програму такого туру входить спілкування з мешканцями ферми з палуби розкішної яхти, а також занурення з маскою або аквалангом, що дозволяє туристам погодувати риб під водою й відчути себе частиною їх зграї. Для тих, хто бажає продовжити спілкування з різноманітною морською фауною південної Австралії, екскурсія може включати плавання з морськими левами.
Перед зануренням гості обов'язково проходять короткий курс інструкцій про особливості поведінки мешканців акваторії й про заходи безпеки при зустрічі з ними. чи Навряд можна очікувати якої-небудь агресії з боку тунця, однак все-таки варто простежити, щоб у боротьбі за шматочки корму риби не прийняли нирців за своїх суперників. Очевидно, саме так і відбулося, коли атракціон забажала відвідати міністр туризму Австралії Джейн Ломакс- Сміт. Під час занурення її вкусив за палець блакитний тунець. Правда, того разу високопоставлена гостя відскіпалася лише невеликою подряпиною й виразила твердий намір відвідати ферму ще раз.
Джерело: |