Іноді відкриття можна зробити і в музейних фондах, де кожен експонат описаний, пронумерований і занесений в спеціальний реєстр.
Співробітники Американського музею природної історії абсолютно випадково натрапили на безцінний для науки предмет в Музеї природної історії в Лондоні.
Крихітна скам'янілість, що 80 років пролежала в одному з архівних ящиків, виявилася останками найстародавнішої комахи на Землі.
Все, що збереглося від маленької істоти — це мандібули (щелепи), характерні саме для комах. Ймовірно, комаха, що отримала назву Rhyniognatha hirsti, мала четверо крил, шість ніг і було завдовжки близько 5 мм.
Напівпрозорий камінчик, що включав мандібули, знайшли ще в 20-х роках ХХ століття в ході розкопок поблизу міста Абердін. Тодішні ентомологи не змогли правильно класифікувати знахідку.
Тепер ясно, що дрібні фрагменти, що збереглися усередині гірської породи, мають вік від 408 до 412 млн. років і відносяться до часу, коли живі істоти тільки почали виходити з моря на сушу.
Можливо, ця комаха була першим створенням, здатним літати! Відкриття, дійсно, феноменальне: адже раніше вважали, що найстародавнішими комахами були безкрилі жуки, що жили 379 млн. років назад. Осуществлять переезд офиса для работников грузчики. просторные квартиры на сутки в Москве премиум класса строительная проверка
Прикрепления: |