Субота, 18.05.2024, 20:02

Географічний портал

Меню сайта
Розділи
Калейдоскоп [61] Подорожі [28]
Новини туризму [91] Географічні інформаційні системи [2]
Розвиток туризму в Україні [19] Теоретичні основи географії [3]
Географічні відкриття [36] Цікаві факти [108]
Географічні дослідження [52] Світ природи [77]
Відео по географії [67]
Форма входа

Календар новин
«  Вересень 2008  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 4001

Головна » 2008 » Вересень » 20 » Любка Германа Герінга


Любка Германа Герінга

14:04
Мало хто знав в 1920-і роки, що на території Радянського Союзу діє льотна школа для німецьких пілотів. А тим часом, вона була — до пори, до часу СРСР сподівався мати в особі Німеччини союзника, а не ворога... Школа розташовувалася в місті Липецьку під назвою Четвертої ескадрильї авіаційної частини Червоного Повітряного Флоту. Її закінчило близько 180 німецьких льотчиків, що приїжджали в Союз, як приватні особи або представниками німецьких фірм.

Молоді пілоти швидко вчилися говорити по-російськи; гуляли по місту в цивільному одязі, ввечері ходили на танці, знайомилися і навіть дружили з місцевими хлопцями і дівчатами. Виникали романи.

Одним з найвидніших молодців був вже не дуже юний, зате прославлений своїми подвигами в Першу світову війну ас — Герман Герінг. Він зустрічався з дочкою станційного доглядача Надією Горячевою.

Надя була дуже красивою і обдарованою дівчиною, — щоб говорити з Германом на його рідній мові, за незвичайно короткий термін здолала німецький... Виїхавши додому у відпустку, Герінг писав Наді зворушливі листи. Вона відповідала йому по-німецьки, що чекає «Геру» і «готова пронести в серці
любов до нього крізь усе життя».

Пишуть, що Герман був закоханий серйозно і збирався забрати Дам до Берліна. У це не дуже легко повірити, оскільки тоді ще була жива його перша дружина Карин...

Як би там не було, він повернувся до Німеччини один, зимою 1926 року. І продовжував писати Горячевій...

Після того, як прийшов до влади Гітлер і загроза німецького нападу на СРСР стала реальною, школу закрили. Місцевий відділ НКВД почав шукати агентів, завербованих німцями. Надю не чіпали: її відносини з «Герою», чисті і щирі, були у всіх на видноті.

Вона не знала, що Герман — тепер рейхсмаршал, рейхсміністр, голова рейхстагу, міністр внутрішніх справ Пруссії, головнокомандуючий ВВС Німеччини, і інше, і інше, — одружувався на Емі Зоннеман, колишній провінційній актрисі.

У перший день війни Горячева зникла з Липецька — і повернулася лише через багато років, змученою, психічно ненормальною. Так ніхто і не дізнався, де і як Надя провела цей час...

Емі «повезло» більше: за деякими відомостями, осінню 1946 року саме вона передала чоловікові ампулу з ціаністим калієм, яка допомогла Герінгу ізбегнуть петли.

А на хід Другої світової війни зустрічі Надії з Германом, все-таки, схоже,  вплинули. Ліпецьк, що лежав на головному напрямі німецького наступу, жодного разу не бомбардувався!

Невже рейхсмаршал все ж таки пам'ятав про дівчину Надю?..
Прикрепления:
Категория: Калейдоскоп | Просмотров: 1296 | Добавил: Sanseich | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0